Hlavní menu

Ukončení činnosti prodejny

Vietnamský prodejce p. Tran výrazně omezil otevírací dobu naší prodejny. V současné době má otevřeno pouze Pondělí, Středa, Pátek a to vždy od 8:30 do 10:00. V obchodě již žádné zboží není a nebude. Zákazníci si mohou písemně objednat zboží během otevírací doby a nebo telefonicky na tel. 775 633 789. Zboží jim bude přivezeno v nejbližší další otevírací den. Tento stav je pouze přechodný a pravděpodobně skončí v průběhu ledna, kdy bude prodejna definitvně uzavřena. OÚ intenzivně jedná jak tuto situaci vyřešit.

Bohužel uzavření prodejny je způsobeno nízkým obratem, který u nás pan Tran realizoval a bude velmi těžké sem najít někoho nového.

Komentáře

Pan Tran si asi neuvědomil, že pokud si tady chce získat zákazníky, tak je dobré mít otevřeno což se mu dařilo , ale taky by bylo dobré hned od začátku nenabízet prošlé zboží, a oschlé uzeniny. To pak pošle zákazníky jinam ( alespoň pro ty uzeniny) a přitom si tam i nakoupit a tržba pak jde dolu. Naše velmi početná rodina k němu nakupovat chodila a zavření prodejny nás mrzí. FM

Děkuji za komentář. S panem Tranem jsem osobně několikrát jednal přesně z důvodů, které uvádíte. Řešil jsem s ním i jiné požadavky občanů. Nedokážu posoudit, zda-li se to zlepšilo či nikoliv. Když jsem tam nakupoval já, vše bylo v pořádku, ale chápu, že ke mně se asi choval jinak. To že, krám u nás skončil mě také mrzí a rozhodně nechci řešit přesné důvody ukončení, tedy kdo tam chodil, kdo nechodil apod. Bohužel však dalo poměrně dost práce prodejnu obsadit a již nevěřím tomu, že zde budeme stálý krám mít. V místě kde 2x po sobě skončil i "Vietnamec" už nikdo nebude mít zájem cokoliv podnikat. Samozřejmě se pokusíme tuto situaci nějak vyřešit. M. Ježek.